Klubovna

Základní informace

Klubovna se nachází na okraji Kralovic, zhruba 10 minut chůze od autobusového nádraží, na adrese Kralovice 694 (331 41).

Využíváme jí na pravidelné schůzky, různé další víkendové akce atd. Můžete si jí také pronajmout pro vaší vlastní akci.

Ohledně pronájmu můžete psát na omahakralovice@skaut.cz nebo můžete kontaktovat Kůču (telefonicky nebo mailem).

Dostupnost klubovny si můžete zkontrolovat v kalendáři níže.

Vybavení

Klubovna má předsíň, umývárnu s toaletou, jednu větší místnost se stoly a židlemi vhodnou na vnitřní programy (za závěsem je sklad) a jednu menší místnost s kuchyňkou – k dispozici je elektrický vařič, dřez, rychlovarná konvice, základní nádobí jako hrnce, talíře, hrnky a příbory.

Malá a velká místnost mají každá vlastní kamna (brikety na topení jsou připravené v předsíni), k dispozici je případně i elektrický přímotop.

Zavedená je elektřina, voda i odpad; vodu je potřeba při příchodu zapnout a při odchodu opět vypnout (instrukce dostanete při předání).

Pozemek kolem klubovny je k dispozici pro hry / venkovní program a za klubovnou je ohniště.

Cena pro skauty: 80 Kč / osoba / noc
Cena pro veřejnost: 100 Kč / osoba / noc